Τελευταία νέα

2/9/2016 - 6:05:11 μμ

O Ναυτικος Ομιλος Παμβωτιδος στο 26ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κάνοε-Καγιάκ Σπριντ 2016 κατέκτησε την 7η θέση ανάμεσα σε 23 σωματεία της Ελλάδος

Στις 05-07 Αυγούστου  διεξήχθη το 26ο πανελλήνιο πρωτάθλημα κάνοε καγιάκ στο ολυμπιακό κωπηλατοδρόμιο του Σχινιά(Αθήνα), ο Ναυτικος Όμιλος Παμβωτιδος  κατέκτησε την 7η θέση στην κατάταξη από όλα τα σωματεία της Ελλάδος, με την συμμετοχή 12 αθλητών-τριών

Χρύσα μετάλλια κατέκτησαν οι αθλήτριες  Κ4 500μ νεανίδων  Σακκά Γεωργία ,Σακκά Χριστίνα ,Βασακου Ηλιάνα  και Τσιτου Μαρία και Κ2 500μ νεανίδων  Σακκά Γεωργία, Σακκά Χριστίνα